Czy każdy może umówić się na sesję?

– Tak, każdy może umówić się na Profesjonalną Sesję Zdjęciową. Nie ma żadnych ograniczeń. Ani co do płci, ani wiekowych. Każdy zasługuje na dobre zdjęcia.

 

Jak umówić się na Sesję?

– Aby umówić się na sesję, wystarczy napisać maila, wiadomość na FanPage na Facebook’u lub po prostu zadzwonić. Wtedy ustalimy termin i szczegóły sesji.

 

Czy robisz sesje TFP?

– Zdarzają mi się sesje na zasadach TFP, lecz musi to być ciekawy projekt.

 

Jak wygląda sesja u Ciebie i ile trwa?

–  Gdy już mamy ustalone wszystkie szczegóły sesji, wiemy nad czym mamy pracować i mamy podpisaną umowę, spotykamy się w wyznaczonym dniu i miejscu. Przed sesją są przygotowania – stylizacja, makijaż, oświetlenie. Zwykle pierwsze 20-30 minut poświęcam na „zdjęcia rozgrzewkowe”, abyś mógł/mogła oswoić się z obiektywem. Następnie pracujemy nad wcześniej uzgodnionymi kadrami, chyba że jest to spontaniczna sesja 😉

 

Ile czeka się na zdjęcia?

– Termin oddania zdjęć ustalam indywidualnie. Zależny jest on od ilości zdjęć i rodzaju sesji. Zwykle staram się oddać zdjęcia z sesji w ciągu dwóch tygodni. W przypadku zdjęć ślubnych to 3-4 tygodnie.

Dlaczego to trwa tyle czasu? – A dlatego, że każde zdjęcie jest poddawane starannej autorskiej obróbce, z dbałością o każdy detal.

 

W jakiej formie oddajesz zdjęcia?

– W zależności od wymogów klienta. Większość wybiera formę elektroniczną (e-mail, płyta CD).

 

Ile oddajesz zdjęć?

– Przed sesją ustalamy ilość kadrów nad którymi będziemy pracować. Poza tym oddaję również najlepsze pozostałe zdjęcia bez obróbki. Dla mnie liczy się jakość, nie ilość.

 

Czy wszystkie zdjęcia są publikowane?

– Przeważnie część zdjęć publikuję na swojej stronie www oraz na fanpage. W końcu, gdybym nie publikował, nie byłoby Ciebie teraz tutaj. Chyba, że wyraźnie tego nie chcesz, ale uprzedzasz o tym przed sesją. Koszt takiej sesji „do szuflady” ulega zmianie.

 

Masz więcej pytań?

Napisz lub zadzwoń.

Mobile : +48 518 853 156

Email : szymik.pawel@gmail.com

Web : pawelszymik.pl

Online Form : Fill out this form